Skip to content Skip to footer
Edyta Przybylska 1
Dziennikarstwo zawłaszcza całe życie. Ale inaczej się nie da. Radio z dźwięków lepi klimat dla słowa. Wyostrza wyobraźnię. Miałam szczęście uczyć się od najlepszych – w Polskim Radiu na Myśliwieckiej i w RMF FM na Kopcu. A potem, jako szef anteny i dyrektor Radia Plus swoje czucie świata dałam innym. Bo 14 lat na antenie to miliony niesamowitych sekund życia z pasją!

Edyta Przybylska 1

Expert
Edyta Przybylska 2
Na Uniwersytecie Warszawskim studiowałam dziennikarstwo; na Uniwersytecie Jagiellońskim prawo autorskie, wydawnicze i prasowe. Jestem członkiem Konwentu Rektorskiego Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Teorię z praktyką łączę w ekscytującej dyscyplinie – marketingu politycznym. Mam na koncie jedynie wygrane kampanie wyborcze dla Marszałków, Posłów i Senatorów. Czas na prezydenta?

Edyta Przybylska 2

Expert
Edyta Przybylska 3
Nie toleruję bylejakości. Irytuje mnie populizm i gorszy obojętność. Konformizm w imię abstrakcyjnej idei jest dla mnie głupotą. Wiem, że warto żyć inaczej. Podziwiam siłę ewangelizacyjnej misji Papieża Franciszka; marzę o Jego stylu języka i odwadze myślenia w polskim kościele. Lubię czerwone wino, inspiracji szukam u A.J. Heschela i na greckich wyspach. Bezkrytycznie kocham New York. W atmosferze, zapachu i nerwie NYC przez wiele miesięcy czułam swoje miejsce na Ziemi. Ale …dziś Ziemia to mało.

Edyta Przybylska 3

Expert
zobacz

Wybrane realizacje

Mając na uwadze dominującą w przestrzenni publicznej plemienność naszych zachowań i nawyków, nie pokażę polityków, których wizerunek kształtowałam i nie opiszę działań kampanii wyborczych, które współtworzyłam. Inne wybrane aktywności przedstawiam poniżej.

STAY GREEN PR & MARKETING
Edyta Przybylska

Agencja marketingowa STAY GREEN specjalizuje się w projektach brandingowych dla marek z obszaru SILVER ECONOMY, tworzy i realizuje strategie komunikacyjne dla podmiotów medycznych, rozwija projekty biznesowe z firmami stawiającymi na zrównoważony rozwój. Projekt LOHAS (Lifestyles of Health and Sustainability) to miliony zaangażowanych ludzi na całym świecie. STAY GREEN dołącza. A Ty? 

foto: Iwona Sitnik-Kornecka
Copyright © 2024. Stay Green PR & Marketing